top of page
360 Hızlı Okuma nedir hakkımızda

360° Hızlı Okuma

Okuma, okuma becerileri, hızlı okuma ve okuma kültürü konularında hizmet veren, hizmet üreten veya okuma konusunda bilimsel çalışmaları hizmete dönüştüren bir eğitim platformudur.

 

Bireysel eğitim ihtiyaçları için hızlı okuma eğitimi, dikkat güçlendirme ve zihinsel performans gibi kişinin kendi kişisel gelişimine yönelik çözüm önerileri üretirken,

 

Hızlı Okuma Eğitmenlik ihtiyaçlarına yönelik olarak da kişi ve kurumlara özel olarak tasarladığı çözümlerle fayda sağlamaktadır.

 

360° Hızlı Okuma; Türkiye Hızlı Okuma Şampiyonu Cahit ŞİMŞEK’in 25 yıldan fazladır sürdürdüğü HIZLI OKUMA çalışmalarını, farklı disiplinlerden aldığı deneyimleri harmanlayarak yansıttığı Okuma Becerilerine yönelik bir Eğitim anlayışını hizmete sunmaktadır.
360° Hızlı Okuma bir 360 EĞİTİM markasıdır.

Eğitim Anlayışımız

Kolay öğreneceğiniz,
Zamanla ustalaşacağınız,
İnsan merkezli bir eğitim anlayışımız bulunmakta.

Japon zanaatkarlara göre bir kişiye “usta” denilebilmesi için o kişinin kendisini her alanda geçecek bir çırak yetiştirmesi ve on sene gibi bir süre o konuda çalışmış olması gerekmektedir.

Esasında bu felsefe bizlere en büyük yetkinliklerin istikrarlı bir şekilde pekişen, süreye yayılan, “kopyalanabilir ve öğretilebilir” olması gerektiğini göstermektedir.

360 Hızlı Okuma eğitim anlayışımız
360 Hızlı Okuma eğitimleri

360° Hızlı Okuma Eğitimleri

Eğitmenleri ve öğrencileri ile çok sıkı bağ kuran,
Güncel yöntemler ve kavramların bir araya geldiği,
Kolay anlaşılabilir modüllerden oluşur ve katılımcılarını kendi yetkinliklerini pekiştirecekleri yöntemlerle donatır.

Eğitimlerimizin her biri ustalık için harcanması gereken süreyi minimuma indirgeyecek bilimsel yaklaşımlar, özenle hazırlanmış müfredatlar ve uygulama çalışmaları ile oluşturulmuştur..

bottom of page