Türkiye Hızlı Okuma Şampiyonundan

Eğitim Kurumları ve
Profesyoneller İçin
Partnerlik Çözümleri

Hızlı okuma ve dikkat uygulamalarını Türkiye’de ilk kez bir araya getiren 360° Hızlı Okuma ile okuma hızınızı en az 2 katına çıkarmakla kalmayacak ve daha dikkatli, odaklanmış ve maksimum konsantrasyon ile okuyabileceksiniz.

Bilgi Al

Türkiye Hızlı Okuma
Şampiyonu Cahit Şimşek
Tarafından Geliştirilmiştir!

360° Hızlı Okuma

Kurumsal Partnerlik
Çözümleri Nedir ?

Bu bölüm, 360° Hızlı Okuma eğitmeni yetiştirmeyi amaçlayan bir programıdır. Eğitmen adayına 360° Hızlı Okuma dikkat ve hızlı okuma eğitim setinin eğitimi ile ilgili sunum ve eğitmenlik becerilerinin kazandırılmasıdır. İki ana bölümden oluşmaktadır: İlkokul 2-4. Sınıflar için eğitmenlik eğitimi. 5. Sınıf ve üstü eğitmenlik eğitimi

Kurumsal Partnerlik Çözümleri

Sürecin Adımları Nelerdir ?

Tanışma
Süreci
Eğitmenlerin
Eğitimi
Eğitim
Süreci
Sertifika
Süreci

Kurumsal Partnerlik Çözümleri

Avantajları Nelerdir ?

Piyasada bir çok hızlı okuma eğitimi bulunmakta. Alana çıktığınız andan itibaren şunu fark ediyorsunuz: Yetkili yetkisiz birçok insan çıkıp ben eğitim veriyorum demekte. Bu kadar insan içerisinden sizin farkınızı her yaş için hazırlanmış Eğitim Setlerimiz ve Online altyapımız ortaya koyacaktır.

Sertifikanızda tüm dünyada 150 ülkede geçerli Hızlı Okuma Şampiyonu imzasının olması sertifikanıza güvenilirlik kazandırmaktadır.
Hızlı Okuma ve Dikkat Alanında BİNLERCE Sayfalık Özgün Çalışma Alacağınız diğer eğitimlerin hiç biri size 4000 (Dört bin) sayfalık hızlı okuma ve dikkat egzersizleri sunmayacaktır. Türkiye’de ilk ve tek olan setimiz size gelen kursiyerlerin dikkat, konsantrasyon, odaklanma, anlama ve kavrama yetilerini de geliştirmenizi sağlayacaktır. Bunu ise birbirinden farklı, tekrara düşmeyen, binbir çeşit farklılıklarla hazırlanmış dikkat çalışmalarıyla sağlayacaktır.

Dünyanın en iyi bilim adamlarından biri kabul edilen Einstein başarısının sırrı sorulduğunda "Sadece ve sadece işime odaklanırım. Zamanı, süreyi ve diğer olayları unuturum." diyerek cevap vermişti. Zamanımızda birçok anne-babanın çocuklarından yana en çok sıkıntı yaşadıkları konuların başında dikkat eksikliği gelmektedir.

Bu konuda bizim en önemli farkımız; TURBO DİKKAT VE HIZLI OKU setimizdir. Eğitimlerimiz ve kitaplarımız sizlerin dikkat, konsantrasyon ve odaklanma problemlerini aşarak, daha hızlı okumasını ve başarılı olmasını sağlamak için hazırlanmıştır.

Alacağınız eğitimle dikkat dağınıklığından kaynaklanan başarı kaybını önleyeceksiniz. Son dönem teknolojilerin hazırlanan TURBO DİKKAT VE HIZLI OKU eğitim seti ile siz de eğitimlerinizi hem farklılaştıracak hem de farkınızı ortaya koyacaksınız.

360° Eğitim ve Danışmanlık

Ekibimize Ulaşın!

Size en kısa sürede geri dönüş yapabilmemiz için Lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun.