top of page

Sınav Odaklı Hızlı Okuma: Başarıya Açılan Kapı
"Sınav Odaklı Hızlı Okuma (SOHO) Eğitim Modeli" ile sınavlarda zafer kazanıyoruz!

Günümüzde sınavlar, sadece bilgiyi ölçmekle kalmıyor, aynı zamanda zaman yönetimi ve doğru bilginin hızlı bir şekilde hatırlanması gibi becerileri de test ediyor.

SOHO eğitim modeli, sınavlarda hızlı okuma ve anlamayı bir araya getirerek öğrencilerin bu becerileri kazanmalarına yardımcı oluyor.


Öğrencilerin Sınavdaki Performansını Nasıl Artırıyoruz?


· Tam Odaklanma: Modelimiz, öğrencilere sınav esnasında okuduklarına tam olarak odaklanmalarını ve bilgileri hızlıca doğru cevaplara dönüştürmelerini öğretiyor.

· Bilginin Ötesinde Kullanım: Sadece bilgi sahibi olmak yetmez; öğrencilerin bilgilerini 360 derece düşünüp uygulayabilmeleri gerekiyor. Eğitimlerimizde, sınav stresi ve heyecanını yönetme becerisi de kazandırılıyor.

· Zaman Yönetimi ve Hızlı Cevap Verme: Yeni nesil sorular, başta okuma becerileri olmak üzere, görsel ve grafik okuma becerilerini de zorluyor. Eğitimlerimiz, öğrencilerin hem göz hem de beyin kaslarını etkin kullanmalarını sağlıyor.

· Doğru Algılama ve Hızlı Karar Verme: Öğrencilerimize, soru köklerini doğru algılama ve verilen bilgileri hızla analiz edip doğru sonuca ulaşma yöntemleri öğretiliyor.


SOHO EĞİTİM MODELİ’nin Faydaları


· Sınav Heyecanının Üstesinden Gelme: Öğrenciler, okurken daha dinamik okumayı ve dikkatlerini dağıtmadan, sınav heyecanını kontrol altına almayı öğreniyorlar.

· Kapsamlı Hazırlık: Dünyanın en kapsamlı hızlı okuma yazılımı ve içeriklerini kullanarak, öğrencilere sınavdan önce gereken tüm hazırlıkları yaptırıyoruz.

· Özgüven Artışı: Programımız, öğrencilerin kendilerine olan güvenlerini artırarak, sınavlarda en yüksek puanları almalarını sağlıyor.


Sonuç

"SOHO Eğitim Modeli", öğrencileri sınavlarda başarıya taşıyor. Bu eğitim sayesinde binlerce öğrenci sınavları kazandı ve başarılı oldu.

Siz de bu başarı hikayesinin bir parçası olabilirsiniz!

5 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Sena AKÇİN YETİŞKİN
Dec 13, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Doğru algılama ve hızlı karar verme becerisi hayatımızın her alanında bizimle olması gereken kazanımlardan. Soho ile bu ve daha birçok kazanımı elde etmiş olacaksınız.

Like

Funda İBAR
Dec 08, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

SOHO ile başarılarınız artacak, dikkatiniz güçlenecek ve daha çok soruya doğru cevap verebileceksiniz. Başarı isteyen tüm öğrencilerin mutlaka almasını öneririm

Like

Hasan Metin BAŞ
Hasan Metin BAŞ
Dec 08, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

SOHO eğitiminin ilerleyen günlerde daha da önem kazanacağını düşünüyorum. Aydınlatıcı paylaşım için teşekkür ederim.

Like

Akıllı Koç
Akıllı Koç
Dec 08, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

LGS ve YKS sınavlarına hazırlanan öğrenciler için alınması gereken doğru bir eğitim.

Like

Ergün KARAKOÇ EĞİTİMCİ
Dec 07, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Farkli olmak ve fark yaratmak isteyenlerin tercihi 360 hızlı okuma

Like
bottom of page